İYİ PARTİ ZİYARETLERDE


İYİ Parti Erenler ilçe Başkanlığı, sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Doğu Marmara Tarım Fuarı’nı ziyaret eden İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve yönetim kurulu üyeleri tarım sektörünün sıkıntılarını dinledi. Başkan Duman ve üyeler, Pamukova ve Sakarya tarım stantlarını gezdikten sonra, Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek’le bir süre sohbet etti.
Daha sonra Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği’ni ziyaret eden İlçe Başkanı Duman, Başkan Şefik Akar’ı dinledi. Başkan Akar Sakarya’nın çok güçlü bisikletçi potansiyelinin olduğunu ancak yeterli ve standartlara uygun bisiklet yolları ve parkurlarının olmadığını ifade etti.
İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, en güzel ulaşımın bisiklet olduğunu, aynı zamanda sağlıklı yaşama katkısı büyük olan bisikletin önemine vurgu yaptı ancak uygun koşullar tam oluşmadığından insanların şehir içinde bisiklet kullanmaktan çekindiklerini ifade ederek, yetkililerin bisiklet ve doğa sporlarında insanlara daha fazla imkan sağlamaları gerektiğini ifade etti.

12 Nisan 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara