STK’LARDAN FAZİLET DURMUŞ’A ZİYARET


15 Temmuz sürecinde kenetlenerek bir araya gelen dernek ve sendikalardan oluşan Milli İrade Sivil Toplum Kuruluşları İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milli İrade Sivil Toplum Kuruluşları adına konuşma yapan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, Sakarya’da eğitimde kalitenin artırılması adına yapılacak her türlü çalışmada sivil toplum kuruluşları olarak destek olmaya yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtti.
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, eğitim öğretim alanında sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını, özellikle gençlere ve çocuklara yönelik çalışmalar yapılması gerektiğini vurgulayarak eğitim ve gündem üzerine değerlendirmeler yaptı.
Sivil Toplum Kuruluşlarına ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Durmuş, Sakarya’da eğitimde kaliteyi hep birlikte artıracağız dedi.

12 Nisan 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara