BWP BİRİNCİ YILINI KUTLADI


Best Western Premier (BWP) Sakarya Oteli, açılışının 1. yılını çalışanlarıyla kutladı.

Sakarya’da bulunan uluslararası tek 5 yıldızlı otel olması açısından önem taşıyan BW Premier, Sakaryalılar’ın da tam notunu aldı. 2017 Global Kalite ödülüne sahip olan otel, misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her geçen gün uygulamalarını genişletiyor.
12 dönüm arazi içerisinde 20 bin m2 kapalı alana sahip olan Best Western Premier, şehir merkezinde olmanın ayrıcalığını misafirlerine yaşatıyor. Farklı büyüklükteki 8 toplantı salonu ve 700 kişilik kongre salonuyla ulusal ve yerel hemen hemen tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

TEŞEKKÜR
Best Western Premier Yönetim Kurulu Danışman Üyesi Hasan Şendil, “Otelin kuruluş aşamasından bugüne kadar emeği geçen ve şuan aramızda olan olmayan herkese teşekkür ediyorum. Harika bir yılı desteklerinizle geride bırakmış olduk ve bundan sonrası içinde hep birlikte güzel günlere imza atacağımızı biliyorum, 1. Yılımız kutlu olsun” dedi.

ÖZEL GÖSTERİM
Çalışanların tamamının katıldığı kutlama programında geçirilen bir yılı özetleyen slayt gösterimi yapıldı. Slaytta konaklamalar, otelde ev sahipliği yapılan tüm organizasyonlar, sporcu grup ağırlamaları, konserler ve sosyal sorumluluk projelerinin özeti anlatıldı. Ardından Best Western Premier Oteli Yönetim Kurulu Danışmanı Hasan Şendil, 1. Yılını dolduran çalışanlara teşekkür belgelerini,  hediyelerini takdim etti ve programın sonunda 1. Yılımız kutlu olsun diyerek hep birlikte heyecanla pasta kesti.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA
Best Western Premier Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İlknur Çakar, “Birinci yılımızı geride bırakmanın heyecanını yaşıyoruz. Üstün gayretlerimiz ve özverili çalışmalarımızla daha iyi bir potansiyeli Sakarya’da yakalayacağımıza inanıyorum. Geçmişten bugüne yapılan hizmetlerde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

11 Nisan 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara