ERCAN AKARSU’DAN YENİ KİTAP


Sakaryalı yazar Ercan Akarsu’nun 11. Kitabı “Kendimden Biliyorum/Benim Dünyam Frida” çok yakında Titanic Yayınları etiketiyle genç okurların beğenisine sunulacak.

Daha önce yayımlanan romanları ve Türkan Şoray üzerine hazırlamış olduğu arşiv niteliğindeki kitaplarıyla ses getiren Akarsu, ilk kez romantik komedi denemesiyle genç okur kitlesinin karşısına çıkıyor. “Romanımın kahramanı Feride’yi yazarken, ilk aşkını yanlış kişide harcayan genç bir kızın neler hissedebileceğinin hayalini kurdum. Sonrasında çektiği aşk acısıyla ve yaşadıklarıyla dünyaya izini bırakan Frida’yla, kendi karakterimi tanıştırdım. İkisini aynı masalda buluşturmanın hoş bir karşılaşma olacağına en başından beri inandım.” açıklamasını yapan yazar, hayatı rengarenk görünen bir kadının iç dünyasındaki gelgitleri anlatıyor. Kitabın bir başka özelliği de ilk sevme deneyimini tecrübeyle sabitleyen Feride’nin kendi yaşıtlarına vermek istediği onlarca mesajı satır aralarında saklıyor olması.

10 Nisan 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara