GELECEK İÇİN FİDAN DİKTİLER


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, Orman Haftası etkinleri kapsamında fidan dikti. Başkan Ak, “Ormanlarımızın önemini biliyoruz. Gelecek nesillerimize sağlıklı yaşam alanı bırakmaya gayret ve özen gösteriyoruz” dedi.

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Orman Haftası etkinlikler kapsamında Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü ile birlikte Süleyman Bey Mahallesi ve Bağlar Mahallesi’nde fidan ekimi gerçekleştirdi. Teşkilatın geniş katılımı ile gerçekleşen programda Adapazarı Orman İşletme Müdürü Özlem Cevahirci katılımcılara teşekkür ederek, “Yoğun katılımınızdan ve bu duyarlılığınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah bu örnek hareketiniz daha geniş kitlelere örnek olacaktır” ifadelerini kullandı. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’a bu duyarlılığından dolayı teşekkür etti, plaket hediye etti.

‘DESTEK VERMEYE HAZIRIZ’
İlçe Başkanı Ak, “Ormanlar bizim canımızdır. Ağaçlar, bitkiler için hayvanlar için organik bir su şebekesidir. Kar ve yağmur yağışını yaprakları, dalları, gövdesi ve kökleri ile tutarak, sellerin ve taşkınların oluşmasını engeller. Ağaçlar erozyonu önler üretmiş olduğu oksijen ile bizlerin yaşam standardını yükseltir. Bizlere temiz hava sağlıklı bir yaşam sunar. Ağaçlar, yaban hayvanlarının yaşam alanıdır. Nesli tükenmekte olan hayvanların korunması ve barınması ağaçlarımız, ormanlarımız sayesinde gerçekleşir. Ormanlar milyonlarca canlının yaşadığı alanlardır. Temiz bir hava, sağlıklı bir gelecek için fidan dikmek ormanlarımızı korumak bizlerin aslı görevlerindendir. Her yıl ülkemizde maalesef yangınlardan dolayı yok olan ormanlarımız var. Kadınlarımızla gençlerimizle elimizden geldiği kadar fidan dikimine destek vermeye hazırız. Ormanlarımızın önemini biliyoruz. Gelecek nesillerimize sağlıklı yaşam alanı bırakmaya gayret ve özen gösteriyoruz” dedi.

8 Nisan 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara