AK HENDEK GENÇLİK BULUŞTU


AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları eski başkanları, Bayraktepe Sosyal Tesisleri’nde yapılan istişare toplantısında bir araya geldi.

AK Parti Hendek Gençlik Kolları’nın düzenlediği istişare toplantısına Kurucu Başkan Ahmet Kavakçı, 1. ve 2. Dönem Başkanı Orhan Aydın, 3.Dönem Başkanı Bilal Deniz, 4.Dönem Başkanı Muhammet Erci, 5.Dönem Başkanı Fadıl Fide ve Yönetimi katılım sağladı. Fadıl Fide ve yönetiminin sürpriz bir şekilde oluşturduğu istişare toplantısı özel ve güzel anlara vesile oldu.
Gençlik kolları eski başkanları, gençlere tecrübelerini aktardı. Tüm başkanlar, özellikle Sakarya 6. Olağan İl Kongresindeki başarıdan dolayı Fide ve yönetimini tebrik ettiler. Eski başkanlar “Şimdiye kadarki Hendek Gençlik Kolları yönetimleri olarak üstlendikleri bütün görevleri başarılı bir şekilde tamamlayarak her zaman farkını ortaya koymuş , adını her yerde duyurmuştur. Bu çalışmaların hepsi Hendek Gençlik Kollarının gururudur. Her biriniz bu siyasi partiyi temsil ediyorsunuz ve yapacağınız çalışmalarla da yönetiminize güç katacak şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Tabii ki karşınıza zorluklar çıkacak hepimizin dönemlerinde farklı sorunlar yaşandı iletişim bile kolay değildi bizim zamanlarımızda ama şimdi birçok avantajınız var bunları değerlendirmeniz gerekiyor. Yaşayacağınız bütün sıkıntıları öncelikle başkanınıza destek olarak birlik ve beraberlik içerisinde elbet aşacaksınız, bizlerde abileriniz olarak her daim yanınızda olacağız” diyerek desteklerini dile getirdiler. Her seçim dönemi önemlidir. Ama bu 2019 da yapılacak olan seçimler referandum sürecinden sonraki ilk seçim olduğu için ayrı bir önemi vardır. Yapacağınız çalışmaların hepsi bir seçim süresindeymişsiniz gibi olsun” dediler.
Hendek Ak Parti Teşkilatı’nın kuruluşundan itibaren görev almış gençlik kolları başkanlarının ve 5. Dönem Başkanı Fadıl Fide’nin bir arada bulunduğu toplantı, geçmişten günümüze yaşanan güzel anıların yâd edilmesini sağladı.

7 Nisan 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara