ÇÖZÜM MASASI’NDA MART'TA BİN 809 GÖRÜŞME


Büyükşehir Belediyesi Halkala İlişikler Şube Müdürü Taha Toplu, Çözüm Masası Birimi tarafından gerçekleştirilen Mart ayı faaliyetlerine ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu.

Sakarya Büyükşehir faaliyetleri hakkında detaylı bilgi veren Toplu, vatandaşlarımızla birlikte hareket etmeye devam edeceklerini belirtti. Halkla İlişkiler Şube Müdürü Taha Toplu, “Büyükşehir Haber Merkezi Mart ayı içerisinde bin 809 kişi ile görüştü. Çözüm Masası Birimimiz bin 352 şikayet ve istek talebinin kaydını tutarak gerekli çalışmaları başlattı. Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini anlatan 5 bin 50 broşür hemşehrilerimize dağıtıldı. 180 öğrencimiz beyazperdede birbirinden güzel fimlerle buluştu. 5 ilçeye Halkla İlişkiler İletişim Noktası kurularak vatandaşlarımızın talepleri dinlendi.
Sakarya Üniversitesi öğrencilerine Büyükşehir hizmetlerini tanıtan geziler düzenlendi. Tıp Bayramı, Kadınlar Günü ve Regaip Kandili gibi toplumumuzu ilgilendiren özel günler de unutulmadı ve vatandaşlarımıza günün anlam ve önemine uygun hediyeler dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onlarla hareket etmeye, çözümün parçası olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

6 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara