CHP ADAPAZARI'NDAN DOĞANCILAR’A ZİYARET


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve yönetim kurul üyeleri, Doğancılar Mahallesi’ni ziyaret etti.

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette mahalle kahvehanesinde vatandaşlar ile genel ve yerel konularda sohbet eden CHP'liler, Mahalle Muhtarı Seyit Ali Aydın ile de bir araya gelerek mahalle sorunları hakkında bilgi aldı. Yem fiyatlarının pahalılığı ve mera problemlerinin kendilerinin hayvancılık yapamayacak duruma getirdiğini söyleyen vatandaşlar, dertlerini CHP'liler ile paylaştı. Başkan Kurtuluş “Vatandaşlarımızın sorunlarını iyi biliyoruz. Bugün olduğu gibi sadece seçim zamanlarında değil, önümüzdeki günlerde de daha sık bir araya gelerek, şehrimizin problemlerinin çözüme kavuşması noktasında hep birlikte çalışacağız ve mücadele edeceğiz” dedi.

6 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara