ŞEHİTLER İÇİN FİDAN DİKTİLER


SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Okul Öncesi öğrencileri, Şehit Gaffar Okkan İlkokulu öğrencileri ile birlikte şehitlerimiz için fidan dikti.

Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencileri Zeyneb Elban, Şeymanur Süzen, Duygu Mangır, Tuba Torun, Fatma Memet, Sedanur Çil “Topluma Hizmet” dersi kapsamında Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Sakin Şehit Ali Gaffar Okkan İlkokulu 1.sınıf öğrencileri ile birlikte Hacıkışla Mahallesi’nde şehitler anısına 60 adet çam fidanı dikti.
Okul Öncesi 3. sınıf öğrencileri “Okul öncesi öğretmen adayları olarak, topluma hizmet dersi kapsamında yapmış olduğumuz projenin amacı şehitlerimizin bizler için akıttığı kanlar ile yeşermesini istediğimiz fidanları dikerek onların anısını canlı tutmaktır. İnsanların manevi yönlerini güçlendirmek için başladığımız bu proje bizlerin de gönüllü olduğumuz tema vakfı, minik tema ve Orman işletme Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleşti. Destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Sakin projeyi hayata geçirerek şehitlerin anısına fidan diken öğrencilere gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkürlerini iletti.

6 Nisan 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara