AKYAZI’YA İKİ DOKTOR DAHA ATANDI


Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar, hastane bünyesine ortopedi ve fizik tedavi olmak üzere iki doktorun daha katıldığını duyurdu.

Akyazı Devlet Hastanesi bünyesine iki yeni doktor daha katıldı. Haftanın beş günü tam gün olarak hizmet veren Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Hamide Sümeyye Sözen hasta kabulüne başlarken, Dr. Sözen’in aynı zamanda akupunktur tedavisi de yapacağı kaydedildi. Akyazı Devlet Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak Dr. Hasan Coşkun’un göreve başlamasıyla bu alanda hizmet veren doktor sayısı ikiye çıktı. Göreve yeni başlayan doktorları ziyaret ederek başarıları dileklerinde bulunan Başhekim Dr. Yavuz Tepeçınar “Akyazı ve çevre bölgelerden gelen vatandaşlarımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti vermek için tüm çalışanlarımızla birlikte canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Yeni hekimlerimizin gelişiyle gücümüze güç katıyoruz. Ortopedi alanında iki doktorumuz oldu. Fizik tedavi alanında ayrıca akupunktur tedavilerimizde Uzm. Dr. Hamide Sümeyye Sözen’in gelişiyle başladı. Yeni gelen doktorlarımız için vatandaşlarımız MHRS sisteminden randevu alabilirler.” dedi.

5 Nisan 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara