“İHRACATIN YILDIZI” ÖDÜLÜ GİZEMFRİT’E


Türkiye’nin önde gelen ihracatçılar birliklerinden biri olan İstanbul Kimyevi Maddeleri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin farklı kategorilerde her yıl dağıttığı “İhracatın Yıldızı” ödülünü Gizemfrit adına ihracatı gerçekleştiren Akpa aldı.

Akkök Holding’e bağlı şirketlerin ihracatlarını gerçekleştiren Akpa, Gizemfrit adına gerçekleştirdiği ihracatlar ile “Boya, Vernik ve Mürekkepler” kategorisinde ilk sırada yer aldı.
2017 İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’ne katılan Gizemfrit Global Pazarlama ve Satış Direktörü Ahmet Madenli ile birlikte ödülü Akpa Genel Müdür Vekili Pelin Irgaç aldı. Törende konuşan Ahmet Madenli, “Gizemfrit olarak bu ödülü almaktan büyük gurur duyuyoruz. Kimya gibi zor bir sektörde ülkemize fayda sağlayacak böyle bir ihracatı gerçekleştirmenin çok önemli olduğuna inanıyorum. Akkök çatısı altında buluştuğumuz Akpa’ya da verdikleri destekten ötürü teşekkür ederim” dedi.

4 Nisan 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara