BAYRAKTAR, KONAK HASTANESİ’Nİ İNCELEDİ


Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Yönetim Kurulu Üyesi Şemsi Bayraktar, Özel Konak Sakarya Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Bayraktar, Sakarya Serdivan’daki Özel Konak Sakarya Hastanesi’ni ziyaret etti. Başhekim Op. Dr. Kamil Köse’den hastane hakkında bilgi alan Acil Servis ve poliklinikleri gezen Bayraktar, 2016 yılında açılan hastanenin Sakarya halkına önemli hizmetler verdiğine dikkati çekti.
Böyle önemli bir sağlık yatırımını Sakarya’da yaptıkları için Konak Hastanelerine teşekkür eden ve hayırlı olsun dileklerinde bulunan Bayraktar, nüfusu 1 milyona dayanan Sakarya için bu gibi hastanelerin sayısının artmasının önemli olduğunu belirtti. Bayraktar, hastanenin Sakarya halkının sağlık ihtiyacına cevap verecek nitelikte olduğunu bildirdi.
Ziyarette Akyazı Ziraat Odası ve Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Ali Şener Bayraktar, Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özüpek, Kocaali Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca da bulundu.
Konak Hastanelerinin, İzmit, Gebze ve Gölcük Aile Konak’tan sonra 4. hastane kompleksi olma özelliğini taşıyan Özel Konak Sakarya Hastanesi, Serdivan’da 14 bin metrekare alan üzerine kuruldu. 1620 metrekare yeşil alana sahip olan 102 yataklı hastanede,  Acil Servis ünitesi bulunuyor ve 26 poliklinikte 51 hekimle dahili ve cerrahi branşlarda hizmet veriyor.

3 Nisan 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara