BAŞKANLARDAN AFRİN’E DESTEK


Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin öncülüğünde, TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül’ün destekleriyle 81 ilinden esnaf ve sanatkarlar Hatay’ın Reyhanlı ilçesini ziyaret etti.

Sakarya’dan başta Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri 25. Bölge Birliği Başkanı Ali Yılmaz olmak üzere, Adapazarı Başkanı Hayri Balaban ve Murahhas Üye Metin Yılmaz, Erenler Başkanı Sebahattin Tükenmez, Arifiye Başkanı Yavuz Güven, Söğütlü Başkanı Şerafettin Gülerce, Kaynarca Başkanı Azmi Çelebi, Pamukova Başkanı Mustafa Ürerler, Serdivan Başkanı Mustafa Gürcan Yenigün ilk olarak Reyhanlı’da kurulan pazarda esnafın ve vatandaşın derdini dinledi.
Ardından Reyhanlı Belediye Başkanlığını ziyaret ederek, şehit aileleriyle bir araya gelen heyet, Zeytin Dalı Harekatının başlatıldığı Hatay’ın Reyhanlı ilçesini ziyaret etti.
Türkiye’nin en büyük esnaf teşkilatı TESKOMB’a bağlı 32 Bölge Birliği ve bin Kooperatif Yöneticisi ve üyelerinin katılımıyla ‘Zeytin Dalı için Hataydayız, Devletimizin Yanındayız’ toplantısında TESKOMB Genel Başkanı ve Yozgat Milletvekilim Sayın Abdulkadir Akgül, katılımcılara hitap etti.
TESKOMB Genel Başkanı ve Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, ‘Türk Silahlı Kuvvetleri güvenlik ve istikrarı sağlamak, Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ üyesi teröristleri etkisiz hale getirmek, bölge halkını terör örgütü üyelerinin baskı ve zulmünden kurtarmak amacıyla 20 Ocak Cumartesi günü başlattığı Zeytin Dalı Harekâtına kahramanca devam ediyor. Türkiye bu önemli harekâta destek için her gün sınır bölgesine gidiyor. Türk Milletinin milli duruşunu tüm dünya izliyor. Bizde Türkiye genelindeki yaklaşık bin kooperatif başkanımız ve üyeleri ile birlikte Hatay’dayız.Sınır bölgesinde askerimize esnafın ve Türk milletinin arkalarında olduklarını göstereceğiz. Askerimize moral motivasyon vermeye çalışacağız. Dualarımızla ve bütün gönlümüzle devletimizin ve askerlerimizin yanındayız’ dedi.

21 Mart 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara