ÖZDEMİR’DEN HİZMET-İŞ’E ZİYARET


Hizmet-iş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile sendikal ziyaretlerde bulundu.

Hizmet-İş Sendikası Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, Sakarya’da bir dizi ziyaret ve temasta bulundu. Özdemir’e Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. SGK İl Müdürü Erhan Çavuş’u ziyaret eden Özdemir, Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve yönetim kurulu, ziyaretin ardından çalışan üyeleriyle sohbet etti.
Hizmet-iş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve yönetim kurulu üyeleri Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti. Özdemir, ziyarette sendikanın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Alemdar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Özdemir’e teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret eden Özdemir’e, yine Hizmet-iş Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Sendikal faaliyetlerle alakalı bilgi verdikten sonra, Spor İl Müdür Fatih Çelikel ve son olarak da KYK İl Müdürü Arif Özsoy heyet tarafından ziyaret edildi.
Sakarya Şube Başkanlığının yönetim kurulu, denetleme kurulu, disiplin kurulu, komitelerinin başkan ve yardımcıları ile Sakarya Şubesine bağlı işyerlerinde çalışan baş temsilci ve temsilcilerin katıldığı bir istişare toplantısı düzenlendi.

21 Mart 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara