MUHTAR ÖZÇELİK ONLARI UNUTMADI


Adapazarı 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunuz Özçelik, Yaşlılar Haftası dolayısıyla, mahallede yaşayan yaşlı ve hastaları evlerinde ziyaret etti.

15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, aza Zekayi Kılıç Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Fikri Arslan, bölgede yaşayan yaşlıları evlerinde ziyarette bulundu. 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde oturan Emekli Sen Sendikası eski Başkanı Çetin Özaltan ve eşi Ayla Özaltan ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirdi. Özçelik, daha sonra Asude Mercan, Şukran Ağaoğlu ve Ahmet Ağaolu’nu da evlerinde ziyaret etti. Ziyaretlerde, yaşlıların geçmişin tecrübelerini bu günlere aktaran, milli kültür ve değerleri yarınlara taşınmasını sağlayan olduğu vurgulandı.
Muhtar Yunus Özçelik daha sonra bölgede bulunan diğer yaşlıları da evlerinde ziyaret ederek onlarla da anıları tazelediler.

21 Mart 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara