ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL SORUMLULUK


Karapürçek İlçesinin son yıllardaki en başarılı okullarından Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyacı olanlara verilmek üzere gıda paketleri hazırladılar.

Toplumumuzda yardımlaşmanın önemine dikkat çeken Karapürçek Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, hazırladıkları gıda paketlerini İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na teslim ettiler.

Karapürçek Kaymakamı Elif Nur Yaman, yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemini kavrayan öğrencileri duyarlılıklarından dolayı tebrik ederek, anlamlı yardıma katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

21 Mart 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara