“MİNİK ELLER ÜŞÜMESİN”


Öğrenciler, Okullarında ve çevrelerinde topladıkları giysi yardımlarını Azez Sınır Kampına Götürmeleri için Kızılay Sakarya Şubesi yetkililerine teslim ettiler.

YARDIM ELİ
Aykut Yiğit Ortaokulu öğrencileri sınır boyunda çadır kentlerde yaşam mücadelesi veren mülteci çocuklara yardım eli uzatmak, okulda duyarlılık oluşturmak amacıyla  “Minik Eller Üşümesin” sloganıyla okulda yardım kampanyası gerçekleştirdiler. Sakarya Kızılay İl Müdürlüğü ile ortak yürütülen kampanyada okul ve çevresinden toplanan yardımlar Kızılay Sakarya Şubesi’ne teslim edildi. Türk Kızılay’ı yardımları Azez Çadır kenti çocuklarına ulaştırmak üzere teslim aldı.

SOSYAL SORUMLULUK
Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen iyilik hareketi içinde yer alan tüm öğrencileri düzenledikleri kampanya için tebrik eden Okul Müdürü Muhterem Altın,  duyarlı davranan ailelere ve yardımları ihtiyaç sahibi mülteci çocuklara ulaştıracak Kızılay yetkililerine de teşekkür etti.

20 Mart 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara