MUHTARLAR ANLATIYOR, İYİ PARTİ DİNLİYOR


İyi Parti Erenler İlçe Başkanlığı, “Anlat Muhtarım Dinleyelim” projesinin ikinci etabında Yenimahalle, Bağlar ve Tabakhane muhtarlarını ziyaret etti.

Erenler Yenimahalle Muhtarı ile kentsel dönüşüm sorunu hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. İyi Parti Sakarya İlçe Başkanı Şemsettin Duman, “Bu bölgede yaşadığım için bu sorunu iyi biliyorum. Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar yapıyoruz. İyi Parti olarak Yeni Mahalle ve Küpçüler’in kentsel dönüşümle ilgili problemlerini vatandaşları mağdur etmeden çözeceğiz” dedi.
İyi Parti Erenler Teşkilatı daha sonra, Bağlar Mahallesi’nde yıllardır muhtarlık yapan Kemalettin  Karalı’yı tebrik etti. Başkan Duman, “İyi Parti olarak yapılacak her girişimde yanınızda olacağız” dedi.
Ardından Tabakhane Mahallesi hakkında Muhtar Erol Şahin’den bilgi alan İlçe Başkanı Şemsettin Duman, muhtarlara ayrı ayrı teşekkür etti. Başkan Şemsettin Duman, yönetim kurulu arkadaşlarına “Sizlerden daha aktif çalışma bekliyorum” dedi.

16 Mart 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara