ADATIP’TA TIP BAYRAMI COŞKUSU


Özel Adatıp Hastanesi yönetimi 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen törene katıldı.

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Genel Direktörü İbrahim Dalkılınç, Başhekim Op. Dr. Osman Metin, Başhemşire Serap Ay ve Mesul Müdür Yardımcısı Uz. Dr. Gökhan Gedikli, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Demokrasi Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nda düzenlenen törene katıldı. Ardından Özel Adatıp Hastanesi’nde görev yapan tüm hekimleri tek tek ziyaret eden hastane yönetimi, bu özel ve anlamlı günü kutladı. Akşam saatlerinde ise bir kokteyl verildi.

 

15 Mart 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara