YILMAZER’DEN KURSLARA ZİYARET


Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Kültür Müdürlüğü bünyesinde devam eden kursları ziyaret etti.

YOĞUN İLGİ
Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ’de katkılarıyla Sapanca Belediyesi Kültür Merkezleri, Bilgi, Kültür ve Sanat Evlerinde gerçekleşen kurslara vatandaşların yoğun ilgisi devam ediyor. İlçenin farklı bölgelerinde vatandaşların istek ve taleplerine göre ücretsiz olarak 19 farklı dalda gerçekleşen İngilizce A-1,İngilizce A-2, Seramik, Dikiş, Gitar, Resim, Bağlama, Tiyatro, Filografi, Keçe, Nakış, El Sanatları, Sepetçilik, Kara Kalem, Girişimcilik, Arapça, Çini, Halk Oyunları, Giyim kurslarında 680 kişi eğitim alıyor. Faaliyetleri arasında Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği Korosu da oluşturan ve konser hazırlıkları yapan Kültür Müdürlüğü aynı zamanda Tasavvuf Müziği Korosu Kurulması için de çalışmalarına başladı.

SOSYAL BELEDİYECİLİK
Eğitmenlerden kurslar hakkında bilgi alarak, kursiyerler ile sohbet eden Başkan Yılmazer; “Eğitim, Turizm ve Kültür Şehri Sapanca sloganı ile sosyal belediyecilik anlamında ilçemize kazandırdığımız Kültür Merkezlerimiz, bilgi, kültür ve sanat evlerimizde Kültür Müdürlüğümüz kapsamında her yıl farklı dallarda kurslar açılmakta. Halk Eğitim Müdürlüğümüzün katkıları ile açmış olduğumuz kurslara olan vatandaşımızın ilgisi bir eğitimci başkan olarak bizler için çok memnuniyet verici” dedi.

TEŞEKKÜR
Başkan Yılmazer’in kendilerine yapmış olduğu ziyaretten ötürü memnuniyetlerine dile getiren kursiyerler, belediye bünyesinde kesintisiz, kaliteli ve güler yüzlü bir eğitim gördükleri içi kendisine teşekkür ederek, başarılarının devamını dilediler.

14 Mart 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara