GENÇ MÜSİAD’DA KONU DİJİTAL DÖNÜŞÜM


Başarılı çalışmalarıyla adından sıkça bahsettiren Genç MÜSİAD Sakarya şubesi "Dijital dönüşüm" konulu toplantıyla, üyelerine vizyon katan önemli bir programa daha imza attı

MÜSİAD Sakarya şube hizmet binasında yapılan programa Google Türkiye İş Ortağı ve Eğitim Danışmanı Özgür Deniz Aydın, Komtera Teknoloji Bilgi Güvenliği Danışmanı Sercan Koç, Adworld Dijital Ajans Sinem Sati, Emre Demir ve Aykut Karacabey konuşmacı olarak katıldı.

DEĞİŞİME HAZIRLANMAK
Genç MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Uğur Çarboğa, "Dijital dönüşüm çok geniş bir kavram dijital dönüşüm deyince herkesin hayalinde farklı şeyler canlanabiliyor, mobil teknolojiler, giyilebilir teknolojiler, yapay zeka, 3 boyutlu yazıcılar gibi teknolojiler dijital dönüşümün içeriğini dolduran teknolojilerdir. Günümüzde ve ilerleyen zamanlarda adını sıkça duyacağımız dijital dönüşüm teknolojileri iş dünyamıza şimdiden dokunmaya başladı, bizler de bu değişime karşı kendimizi hazırlamalıyız" dedi.

DİJİTAL PAZARLAMA FARKI
Programda sunum yapan Google Türkiye İş Ortağı Aydın, dijital pazarlamada şirketlerin daha fazla müşteriye ulaşmasında gidilecek çok daha fazla yolun olduğunu şirketlerin dijital pazarlamada fark oluşturarak rakiplerinden daha önde olabileceklerini söyledi. Yoğun katılımın olduğu programda konuşmacılar sırası ile sunumlarını yaptı, programın sonunda Genç MÜSİAD Sakarya Yönetim Kurulu üyeleri Enes Boz, Barış Coşkun, Bahadır Bakırtaş, İlyas Çimen ve Recep Yarıcı konuşmacılara çeşitli hediyeler takdim etti.

13 Mart 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara