SATSO’DAN ÇOK ÖNEMLİ DUYURU!


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (SATSO) 2 Nisan Pazartesi günü yapılacak meslek komitesi ve meclis üyeliği seçimleri öncesinden seçim listeleri ve itirazlara ilişkin önemli bir açıklamada bulunuldu.

SATSO’nun 2 Nisan 2018 Pazartesi günü oda hizmet binasında yapılacak seçimine ilişkin açıklamada, “Seçimlerde esas alınacak olan T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin ortak veri tabanından alınan ve Arifiye İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanan seçim listeleri; 14-15-16 Mart 2018 tarihlerinde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında üç tam gün süre ile ilan edilecek.
Üyelerimizin seçim sürecinde mağdur olmamaları için 14-15-16 Mart 2018 tarihlerinde oda hizmet binamızda ilan edilecek olan seçim listelerini dikkatle incelemelerini, varsa itirazlarını odamızdan temin edecekleri matbu dilekçeye, talep edilen ek belgeleri ekleyerek Arifiye İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'na (Sakarya Adliye Sarayı/Valilik Kampüsü) iletmelerini önemle rica ederiz” denildi.

12 Mart 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara