TÜRKBANK EKONOMİYE KAZANDIRILACAK


Türk Ticaret Bankası Vakfı Başkanı Meftun Erol, kuruluşunun 105. kuruluş yıldönümü kutlanan Türk Ticaret Bankası’nın yeniden faaliyete geçirilmesi için lisans beklediklerini söyledi.

Türk Ticaret Bankası Vakfı Başkanı Meftun Erol, konuya ilişkin açıklamasında, “Bankamızın 105 yılı itibariyle ilk şubemizin önünde toplandık, şubemizi gezdik, fotoğraf çekildik. Anılarımızı tazeledik daha sonra toplu olarak kurucularımızın kabirlerini ziyaret ettik.
105. yılımızın bu kadar önemli olmasının sebebi alınan duyumlar itibariyle inşallah yakın bir sürede bankamızın lisansının çıkacağı haberi. Bu haberin geniş kapsamlı bilgisini 13 Mart Salı günü, ‘2018 Türkiyesi’nde Milli Bankaların Yeri’ sempozyumunda Türk Ticaret Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Çağrı Seyfi katılacak, bilgi verecek diye düşünüyoruz. Bankamızın açılmasının önündeki en önemli engel BDDK ve TMSF arasındaki ufak bir anlaşmazlıktı. Bunun çözüleceği haberini aldık çok mutluyuz. En kısa zamanda lisansımızın alınarak Türk Ticaret Bankası’nın tekrar ekonomiye kazandırılması için mücadelemizi hiç bırakmadık, devam ediyoruz, edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

12 Mart 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara