BAŞKAN AK’TAN “İSTİKLAL” KUTLAMASI


AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 12 Mart Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü ve İstiklal Marşının kabulünün 97. yıldönümünü kutladı.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “İstiklal şairimiz merhum Mehmet Akif Ersoy’u rahmet ve minnetle anıyoruz. O öyle bir insandı ki hiç bir zaman kendi kimliğini ön plana yansıtmadı. Yokluklar içerisinde asla karşılık beklemeden yazdığı ve hiç bir ödülü, hediyeyi kabul etmediği İstiklal Marşı bir milletin yolunda adeta bir ışık oldu” dedi.
RAHMETLE ANIYORUZ
Ak, “Sınırlarımızda ülke bütünlüğümüz için, sınır güvenliğimiz için mücadelemiz sürüyor ve gerektiği müddetçe de devam edecektir. Merhum Ersoy’un da duasında dediği gibi inşallah bu millet bir daha İstiklal Marşı yazmayacaktır. Mücadelemiz Çanakkale’de, Sakarya’da, 15 Temmuz’da olduğu gibi şimdi de Afrin’de sürecektir. İstiklal Marşımızın kabulünün 97’inci yıl dönümünü kutluyor, bu duygu ve düşüncelerle, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u, Türk milletinin hür yaşama iradesinin tesisi için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

12 Mart 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

Mustafa Ak

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara