AK ARİFİYELİ GENÇLERE TEŞEKKÜR


AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç, “İlçe gençlik kolları üyelerimiz, Cumhurbaşkanımız’ı Sakaryamız’da ağırlamak için gerek çalışmalar sırasında gerekse kongre anında Arifiye’nin farkını ortaya koyarak dikkatleri üstüne topladı" dedi

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç, “Genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Sakaryamız’da en güzel şekilde ağırladık. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları olarak gerek hazırlıklar sırasında, gerekse kongre esnasında üzerimize düşen vazifeleri en güzel şekilde yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın huzur bulduğu şehirden, huzurlu bir şekilde ayrıldığına şahitlik ettik. Bu zamana kadar yaptığımız çalışmalarımızda Arifiyemiz’in farkını ortaya koyan ve AK gençler için büyük önem taşıyan Arifiyemiz’i en güzel şekilde temsil eden yol arkadaşlarım, değerli kardeşlerim, Arifiyemiz’in kıymetli gençlerine teşekkürü bir bilirim. Ak yürekli, Reis sevdalısı her bir gençten Allah razı olsun. Ayrıca kongrede delegelerin tüm oylarını alarak tekrar başkan seçilen İl Başkanımız Fevzi Kılıç'ı ve değerli yol arkadaşlarını tebrik eder, muvaffakiyetler dilerim” dedi.

12 Mart 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara