TGB'DEN FESTİVALE DAVET


Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Sakarya Şubesi, genel merkezce İstanbul Bakırköy’de düzenlenecek “Uluslararası Gençlik Buluşması’na” Sakaryalı gençleri davet etti.

TGB Sakarya Şubesi’nden yapılan açıklamada, “17-23 Mart 2018 tarihlerinde 30 ülkeden 100’e yakın gençlik temsilcisi ile İstanbul’da ve başkent Ankara’da bir araya geleceğiz. 18 Mart 2018 Pazar günü İstanbul Bakırköy Leyla Gencer Opera Salonu’nda gerçekleşecek açılış seremonisine sizleri davet ediyoruz” denildi.
TGB Sakarya Şubesi Basın Sorumlusu Onur Göktepe, Sakarya’dan etkinliğe katılacak olanlar için 18 Mart Pazar günü saat 08.00’de Serdivan Mavi Durak’tan otobüs kaldırılacağını belirtti.

9 Mart 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

Onur Göktepe

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara