EĞİTİM FAKÜLTESİNDE DEPREM EĞİTİMİ


Türkiye Radyo Amatörler Cemiyeti (TRAC ) Sakarya Şubesi ve ekibi haberleşme konusunda Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama derneği (S.A.B.A.H.) Deprem Eğitimi üzerinde konferans verdi.

Düzenlenen Deprem Eğitim Konferans programına Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Firdevs Karahan,  Matematik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Melek Masal,  Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlileri ve Sakarya Üniversitesi öğrencileri katıldı. Haberleşme ve telsiz eğitimi konusunu TRAC Haberleşme Komite Başkanı Mehmet Turalıoğlu Deprem Eğitimini de S.A.B.A.H Derneği Başkanı İlhan Turgut ve ekibi tarafından verildi.

Eğitim sonunda Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Firdevs Karahan S.A.B.A.H.  ekibi adına İlhan Turgut’a, Matematik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Melek Masal ise TRAC ekibi adına Mehmet Turalıoğlu’na  plaketlerini takdim ederek verdikleri bilgi ve eğitimden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Deprem eğitimi programı Kampüs içerisinde bahçede düzenlenen bir oyun ile son buldu.

8 Mart 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara