ONLAR BİZE EMANET


Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Müteahhitler Birliği’nin yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette birçok sosyal sorumluluk projesinde ortak hareket etme kararı alındı

Sakarya Müteahhitler Birliğini ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Mutlu Işıksu göreve devam eden yönetim kurulu üyelerine ve Başkan Murat Bayrak’a ‘hayırlı olsun’ dedi. Ziyarette şehirleri inşa eden mesleğin temsilcileriyle kimsesizlerin korunduğu kurumun yöneticisi birçok sosyal sorumluluk projesi hayata geçirmek için anlaştı.

BİRÇOK AKTİVİTEYE KATKI
Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak “Sizler devletimizin temsilcileri olarak kimsesizlerin korunması, barınması ve hayata hazırlanması noktasında önemli bir görev üstleniyorsunuz. Sevgi evlerinde misafir edilen çocuklarımız ile yaşlı evlerimizde ki konuklarımız için yapacağınız aktivitelerde paydaşınız olmaktan gurur duyarız. Çocuklarımız, yaşlılarımız bizim emanetlerimiz. Devletimizin gücü yerinde ve hiçbir eksiklerinin olmadığını biliyoruz. Ancak bizler sadece binalar inşa ederek şehirlerin kurulmadığı gerçeğinden hareketle sizin her projenizde yanınızda olmaktan onur duyarız” dedi.

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ
Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu “Müteahhitler Birliği’nin ihtiyaç sahiplerine uzanan elini de, şehirde ki sosyal konulara bakışını da çok iyi biliyoruz. Devlet millet elele vererek çok büyük işler başardık. Sizlerinde dediği gibi devletimiz çok güçlü. Çocuklarımız, kadınlarımız ve yaşlılarımızın her ihtiyaçlarına cevap veriliyor. Ancak birlikte yapacağımız sosyal projelerle misafirlerimizin yanında olmak istemeniz bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Çocuklarımızın sosyal hayatın içerisinde daha fazla yer alması, yaşlılarımızın hatırlanması çok önemli. Hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağız İnşallah” dedi

8 Mart 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara