AK PARTİ MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANDI


Mahalle başkanları toplantısında konuşan İlçe Başkanı Mustafa Ak, “Mahallelerimizde sokak sokak, kapı kapı dolaşarak halkımızı kongreye davet etmeliyiz” dedi

GENİŞ KATILIM
AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Mart ayı Mahalle Başkanları Toplantısı parti toplantı salonunda geniş bir katılım ile gerçekleşti. Ana gündemin Pazar günü ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olduğu toplantıda konuşan Mustafa Ak, “Pazar günü ve Pazar gününe kadar olan hazırlık süresinde elimizi her türlü taşın altına koymalıyız. Mahallelerimizde sokak sokak, kapı kapı dolaşarak halkımızı kongremize davet etmeliyiz. Bu konuda siz değerli mahalle başkanlarımıza büyük iş düşüyor. Allah yardımcınız olsun ” dedi.

MAHALLE TEŞKİLATLANMASI
Konuşmasının devamında mahalle teşkilatlanmalarına değinen Ak, “84 Mahallemizde de mahalle yönetim ve sandık toplantılarını aksatmadan yapmamız gerekiyor. Zaman zaman karşılaştığım insanlar bana ‘Başkanım bu hafta bizim mahallede toplantı olmadı, kimse gelmedi sizden’ diyor. Yaptığınız iş çok önemli, vatandaşların dikkatini çekmiyor sanmayın. Gördüğünüz gibi halk sizi takip ediyor. Her seçimde olduğu gibi 2019’da da sizlere büyük işler düşüyor, toplantılarımıza aksatmadan devam edelim” ifadelerini kullandı.

8 Mart 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara