“İYİ’LER BİRLİK DERSİ VERMİŞTİR”


İyi Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever, partisinin il kongresinde yaşananları bilgi kirliliği olarak niteleyerek, “Kongremiz, İyi Parti’nin cesur kahramanlarının birlik ve beraberlik dersi vermesine vesile olmuştur” dedi.

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever, 1. olağan kongrede seçilen yönetim ve disiplin kurulu üyeleri ile il başkanlığında bir araya geldi ve üyelere teşekkür etti. İl Başkanı Hüsamettin Atasever, “İyi Parti’nin cesur kahramanlarının en güzel çalışmasını bu kongrede gördüm. Partimizin 1. olağan kongresi; iyi bir Sakarya, iyi bir Türkiye özlemi duyan bütün yurttaşlarımıza umut olmuştur. Bu vesile ile üyelerimize ve bizleri yalnız bırakmayan değerli yurttaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu kongre, yazılı ve görsel basında her ne kadar bir iç çekişme ve tartışma gibi yansıtılmaya çalışılmış ise de tam anlamıyla İyi Parti’nin cesur kahramanlarının, İyi’leri dizayn etme çabasında olan sözde kutsal ittifak erbaplarına demokrasi, birlik ve beraberlik dersi vermesine vesile olmuştur” dedi

BİLGİ KİRLİLİĞİNİ ÖNLEMEK
İl Başkanı Atasever, “Bilgi kirliliğini önlemek adına izah etmek zorundayım. Parti tüzüğümüzde; il başkan adayının divan tarafından adaylığa kabul edilebilmesi için, 30 delegenin önerisi şartı bulunmaktadır. Divan başkanımız, Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hayrettin Nuhoğlu, imzaların tamamlanabilmesi için 2 defa süre tanımış, yeterli sayı bulunamaması neticesinde aday olan arkadaşımız adaylıktan çekildiğini açıklamıştır. Neticesinde 350’nin üzerinde delegenin açık imza teveccühleri ile tek liste kongreye gidilmiştir.”

ALNININ AKIYLA
Atasever “Kongre İyi Partililer’in alnının akıyla geride kalmıştır. Aramıza yeni arkadaşlar katılmış, gücümüze güç katmışlardır. Hepsine İyi’ler ordusuna hoş geldiniz diyor, muvaffak olmalarını en kalbi duygularımla temenni ediyorum. Bugüne kadar partimizde görev alan tüm yol arkadaşlarımıza ve bizi destekleyen tüm kardeşlerimize şükranlarımı sunuyor, İyi’ler kazanana kadar durmak yok” dedi.

7 Mart 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara