ISIR GEYVE VE ALİFUATPAŞA’DA


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, Geyve İlçe Başkanı Recep Güner, Talip Turan ve il yönetim kurulu üyeleri, Geyve ve Alifuatpaşa’da esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Esnafın güler yüzle karşılaması ve olumlu tepkiler nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, halkın doğru seçim yapacağına inandıklarını söyledi. Isır, “Borç batağındaki esnafımızın yüzünün gülmesi, bereketli bir çalışma yürütebilmesi için önemli adımlar atacağız” dedi.
ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI
İl Başkanı Erdoğan Isır, Geyve’de daha önce ilçede başkanlık yapmış olanları da unutmadı. İl Başkanı Isır, Geyve’de daha önce ilçe başkanlığı, belediye başkanlığı yapmış Atilla Zeytinoğlu ve Erol Akyeli’yi işyerlerinde; Mevlüt Ayvaz’ı ise evinde ziyaret etti. Eski Belediye Başkanı Atilla Zeytinoğlu, Erol Akyel ve Mevlüt Ayvaz CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ve il yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti.

7 Mart 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara