İLK DERS BAŞLADI!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde başlatılan okuma yazma seferberliği kapsamında, Pamukova’da bulunan tüm okullarda 15 ayrı kursta 102 kursiyerlerle ilk ders başladı.

Okuma yazma seferberliği kapsamında Pamukova Halk Eğitim Merkezi, 5 Mart Pazartesi gününden itibaren ilçe ve mahallelerindeki tüm okullarda 15 kursta, 102 kursiyerle ilk dersle eğitim öğretime başladı. 15 öğretmenin 102 kursiyere okuma yazma öğretmek için özveri ile çalışması dikkat çekerken, Pamukova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tahsin Yolcu, okuma yazma bilmeyenlerin kurslara katılması ve kayıt yaptırması için kimlikleri ile halk eğitim merkezine başvurması gerektiği vurgulandı.

6 Mart 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara