KAYITLAR SONA ERDİ


Akademik programların yanı sıra ulusal ve uluslararası birçok etkinliğe de ev sahipliği yapan Serdivan ve Fikir Sanat Akademisi'nde Bahar Dönemi kayıtları sona erdi.

Akademik Kültürel Çalışmalar, Sosyal Kültürel Çalışmalar, Edebi Çalışmalar, Geleneksel Sanatlar ve Müzik Akademisi alanlarında bu dönem 27 farklı programla katılımcılarını misafir edecek olan Anadolu'nun Akademisi'ne 800 başvuru gerçekleşti. Akademi yetkililerinden yapılan açıklamada; internet ortamında başvuruda bulunan katılımcıların akademik jüri tarafından gerçekleştirilen mülakatlar sonucunda seçtikleri programlara yerleştirildiği belirtildi. Her dönem olduğu gibi bu dönem de duayen isimleri katılımcılarıyla buluşturan Fikir ve Sanat Akademisi, Bahar Dönemi'nin açılış programını, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Çiğdem Dürüşken ile gerçekleştirdi. Prof. Dr. Dürüşken, Akademik Bilginin Tarihi'ni ele aldığı derste, Akademi fikrinin Antik Çağ'dan günümüze kadar uzanan serüvenini öğrencileriyle paylaştı.

5 Mart 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara