AK KADINLAR TOPLANDI


AK Parti Adapazarı Kadın Kolları, kongreden sonraki ilk kadın kolları mahalle başkanları istişare ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı, Milletvekili Ali İhsan Yavuz da katıldı.

Ak Parti Adapazarı Teşkilatının Kurucu İlçe Başkanı olmanın, onurunu ve heyecanını her zaman taşıdığını ifade eden Ali İhsan Yavuz, 3.Olağan Kongre ile güven tazeleyen Başkan Fatma Varol ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti ve Genel Merkez SKM çalışmalarıyla ilgili olarak bilgilendirmelerde bulundu.
Göreve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerinin, koordinatörü oldukları mahalle başkanlarıyla tanışmalarını sağlayıp, yeni dönemde birlikte yapacakları çalışmaları belirlemek için bir araya geldiklerini belirten Ak Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, ‘’84 mahallemizdeki gören gözümüz, duyan kulağımız ve şefkat elimiz olan mahalle başkanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Hamdolsun, Ana Kademe ve Gençlik Kollarımızla, birlikte uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Faaliyetlerimizi mahalle mahalle, sokak sokak sürdürüyor, çat kapı ziyaretlerimize ve ev toplantılarımıza devam ediyoruz. Ziyaretlerimizde; samimi, içten ve güler yüzle karşılanmak, gayretimizi ve mesuliyetimizi bir kat daha arttırıyor. Biliyoruz ki, kader gayrete âşıktır ve aşk ile çalışan da asla yorulmaz. Allah’ın izniyle; 11 Mart’ta, huzur bulduğunu ifade ettiği şehrimizde ağırlayacağımız; ümmetin umudu, Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Adapazarı’nın, Sakarya’nın Ak Kadınları olarak güçlü bir sesle karşılayacağız.” dedi.

5 Mart 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara