KARDEŞ OKULA YARDIM


21 Haziran İlkokulu 4/B sınıfı öğretmeni Ayçe Arslan, öğrenciler ve veliler tarafından, Ağrı’nın Diyadin ilçesindeki kardeş okul Kuşlu Köyü İlkokulu’na kıyafet, kırtasiye ve kitaptan oluşan yardım kolileri gönderildi.

Adapazarı 21 Haziran İlkokulu 4/B sınıfı, kardeş okul olan Ağrı’nın Diyadin ilçesi Kuşlu Köyü İlkokulu’na yardım kolileri gönderdi. Okul Müdürü İskender Keskin önderliğinde, 4/B sınıf Öğretmeni Ayçe Arslan’ın koordinatörlüğünde yürütülen kampanya kapsamında kıyafet, kırtasiye ve kitaptan oluşan yardımları veliler ve öğrenciler temin ederek koliledi. “İyilik bulaşıcıdır” sloganıyla öğrencilere yardımlaşma ruhunun aşılanmasını sağlayan kampanyaya ilişkin Öğretmen Ayçe Arslan, “Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

5 Mart 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara