AGORA AVM'DEN KADINLAR İÇİN SERGİ


Agora Alışveriş Merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştireceği “Emeğin El İzleri Sergisi” ve “Dört Mevsim Kadın Sergisi” ile ziyaretçilere kadının insan hayatındaki güzelliğini vurgulayacak.

ANADOLU KADINLARI
Agora Alışveriş Merkezi; Adapazarı Belediyesi ve Yenikent Halk Eğitim Merkezi iş birliği çerçevesinde organize edilen Anadolu Kadını temasını vurgulayan “Emeğin El İzleri” adlı karma sergide birbirinden özel ve güzel çalışmalara yer verecek. 6 Mart Salı günü saat 15.00’da -1 kat etkinlik alanında protokol eşliğinde açılışının yapılacağı sergide Türk Kültürünün yansıtılması hedefleniyor. 100’e yakın kadın kursiyer tarafından hazırlanan yağlı boyadan el nakışlarına, mefruşattan çini seramiklere ve farklı dikiş tekniklerinin gösterildiği eserlere kadar birçok el emeği çalışmanın yer alacağı sergi 19 Mart Pazartesi gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.

"DÖRT MEVSİM KADIN"
Agora Alışveriş Merkezi, Adapazarı Halk Eğitim Merkezi’nin “Okullar Hayat Olsun Projesi” kapsamında Adapazarı Fatih İlkokulu öğrencilerinin anneleri tarafından hazırlanan yağlı boya çalışmasının yer alacağı  “Dört Mevsim Kadın”  sergisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde saat 14.00’da protokol eşliğinde açılışı gerçekleşecek. Sergi 13 Mart Salı Gününe kadar Agora Atölyesi’nde ziyaretçilerin beğenisine sunulmaya devam edecek

5 Mart 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara