“CEHALET” PAMUKOVA AKM’DE SERGİLENDİ


Madde bağımlılığının gençlerimize verdiği zararları konu alan ''CEHALET'' adlı tiyatro gösterisi Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde Pamukova Atatürk Kültür Merkezi’nde sahneledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile yapılan açılışın ardından Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanı Mücahit Alperen konuşmasını yaptı. 

"BİRLİKTE SAVAŞALIM"
Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu “Ülkü Ocakları olarak bu zehre karşı panzehir olmak için toplumda yerimizi almış bulunmaktayız. Bu konu ile ilgili daha detaylı çalışmalarımız olacaktır. Ülkü ocakları olarak gençliğimize zarar veren her şeyin karşısında olacağız, bu zehrin gençlerimize ulaşmasını sağlayan uyuşturucu tacirlerinin de  Ülkü Ocakları olarak aldıkları her nefeste enselerinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu onurlu mücadelede bozkurtlarımızın asenaların yanında olun uyuşturucu maddelerle birlikte  bonzaiye karşı birlikte savaşalım. Ülkü ocaklarının bu onurlu mücadelesinde yanında yer alın çünkü ocağa giden genç madde bağımlısı olmaz, hırsız olmaz, arsız olmaz, vatan haini olmaz, devlete düşman olmaz. Olsa olsa ancak, Alparslan olur, Fatih olur, Atatürk olur, Başbuğ olur. Biz Ülkü Ocakları olarak gençlerimizi bu uyuşturucu tuzağından uzak tutmak ve onların bu batağa saplanmalarını önlemek için var gücümüzle mücadele edeceğiz.” şeklinde konuştu.

BÜYÜK İLGİ
Konuşmaların ardından sergilenen oyun büyük ilgi ile izlendi. Madde bağımlılığı ve kurtulma yöntemleri ile ilgili faydalı toplumsal mesajlar içeren oyunun ardından Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu ile Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanı Mücahit Alperen’in oyuncuları tebrik ederek hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından program sona erdi.

4 Mart 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara