MİNİKLER İTFAİYEYİ GEZDİ


Hendek Özel Pırıltı Anaokulu Dahiler ve Bilgin Afacanlar sınıfı öğrencileri, Sivil Savunma günü nedeniyle Hendek İtfaiye grup amirliğini ziyaret etti.

Özel Pırıltı Anaokulu Dahiler sınıfı ve Bilgin Afacanlar sınıfı öğrencileri okul müdürü Zübeyda Cirit öğretmenleri Aysen Güngör ve Gülay Çakır eşliğinde Sivil Savunma günü nedeniyle günün anlam ve önemini öğretmek amacıyla Hendek İtfaiye Dairesine ziyarette bulundu. Pırıltı anaokulu öğrencileri itfaiyeci amcalarıyla birlikte küçük bir yangın söndürme tatbikatı yapıp ardından itfaiye aracına binerek malzemeleri inceleyip küçük bir tur attı.
Okul Müdürü Zübeyda Cirit, “Bu tür etkinlikler, çocuklar ve öğretmenler açısından kazanımları düşünüldüğünde en çok uygulanması gereken etkinliklerdir. Öğrencilerimizi gezerek ve görerek geleceğe hazırlamada olumlu etkisi olacağına inanıyoruz” diyerek İtfaiye Amiri Yakup Borazancı'ya ve itfaiye çalışanlarına teşekkürlerini sundu.
Ziyaret sonunda Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hendek İtfaiye Grup Amiri Yakup Borazancı ve İtfaiye personeli anaokulu öğrencilerine çeşitli ikramlarda bulundu.

2 Mart 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara