SAÜ’YE ÜRDÜN’DEN ZİYARET


Ürdün eş-Şarku'l-evsat Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mahmud el-Vâdî Sakarya Üniversitesini ziyaret etti.

ZİYARET
Ürdün eş-Şarku'l-evsat Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mahmud el-Vâdî, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştirdi. Akademik işbirliği konusunun ele alındığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Elmas, İslam Ülkelerindeki üniversitelerle işbirliklerin geliştirilmesine önem verdiklerini söyledi. Konuk Rektör Vekili el-Vâdî de daha önce Zerqa Üniversitesi Rektörü iken Sakarya Üniversitesini daha önce ziyaret ettiğini hatırlattı ve eş-Şarku’l-evsat Üniversitesi olarak Sakarya Üniversitesi ile yakın işbirliği yapmak istediklerini belirtti. Prof. el-Vâdî ayrıca, üniversitesini tanıtan bir sunum yaptı.

PROTOKOL
SAÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı ve SAÜ Mevlana Kurum Koordinatörü Prof. Dr. Ahmet Bostancı’nın da hazır bulunduğu ziyaretin sonunda iki üniversite arasında Akademik İşbirliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri imzalandı. Prof. Dr. Mahmûd el-Vâdî daha sonra İlahiyat Fakültesini de ziyaret ederek Fakülte binasını gezdi.

20 Şubat 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara