“YARADAN DOĞRU VE İYİNİN YANINDADIR”


Sakarya meselesinde parti ayrımı gözetmeksizin Ankara ile uyum içinde çalışacaklarını ifade eden İyi Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever, "Yanlışları, eksiklikleri; doğrusunun yapılması adına her platformda dile getireceğiz. Çünkü biz şuna inanıyoruz; ya

TEŞKİLAT TANITIMI
İyi Parti Sakarya İl Teşkilatı 15 ilçede tamamladığı kongrelerinin ardından ilçe başkanlarını basına tanıttı. Erenler Western Premier Otel'de dün sabah düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına İl Başkanı Hüsamettin Atasever, İyi Parti İl yönetimi, ilçe başkanları ve basın mensupları katıldı.

GÜÇLÜ DEVLET MİLLİ İKTİDAR
İyi Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever, "Güçlü devlet milli iktidar anlayışının temsilcisi olarak yola çıktık. Cumhuriyetin kazanımlarını sahip çıkan bir parti olarak işbaşına geldiğimizde karanlıklar çukuruna yuvarlanmakta olan ülkeyi yeniden aydınlığa kavuşturacağız" dedi. Konuşmasında ülkenin iyi yönetilmediğini ifade eden Başkan Atasever, "Ülkenin 513 milyon dolar cari açığı var. Ekonomimiz yerin altına sürükleniyor. Bu gidiş ancak milli ekonomi sistemi ile kurtulur" dedi.

İÇTE VE DIŞTA SORUN
Hükümetin iç ve dışta yürüttüğü politikaları da eleştiren Atasever, "İç politikada, kuvvetler ayrılığını kendi istediği gibi şekillendiren, demokrasiyi kesintiye uğratan bir anlayış, dışta ise sorun yaşamadığımız ülke bırakmayan bir politika izleniyor. Karanlıklar çukuruna yuvarlanacak noktaya geldik. Herkesle savaşarak barışı yakalamak mümkün değildir" diye konuştu.

SORUNLARA ORTAK AKILLA ÇÖZÜM
Oluşturulan tüm ilçe yönetimleri ile Sakarya'ya hak ettiği hizmetleri sağlamak için yola çıktıklarının ifade eden Atasever, tüm ilçe başkanlarına ilçelerindeki sorunları tespit ederek bildirmeleri istedi. Atasever, "Her ilçemizin çözüm bekleyen sorunları var. Bunları ortak akıl yoluyla çözmeye çalışacağız. Sakarya meselesinde parti ayrımı gözetmeksizin Ankara ile uyum içinde çalışacağız. Yapılan yanlışları, eksiklikleri doğrusunun yapılması adına her ortamda dile getireceğiz. Çünkü biz şuna inanıyoruz; Yaradan doğru ve iyinin yanındadır" diye konuştu.

İLÇE BAŞKANLARI
Adapazarı: Mücahit Bulan; Akyazı: Servet Top; Arifiye: Emine Kumru; Erenler: Şemsettin Duman; Ferizli: Fatih Akgün; Geyve: Yusuf Baran; Hendek: Fatih Bayındır; Karasu: Levent Arslan; Kaynarca: Aytekin Karlıdağ; Kocaali: Kemal Din; Pamukova: Kemalettin Yörük; Sapanca: Alparslan Kılıç; Serdivan: Nurdan Aygün; Söğütlü: Şemsettin Yıldız; Taraklı: Davut Yılmaz.

19 Şubat 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahmin raporuna göre Sakarya yağışlı havanın etkisine girecek, hava sıcaklığı hissedilir derecede düşecek. Tahminlerde ayrıca fırtına uyarısı da yapıldı
METEOROLOJİDEN FIRTINA UYARISI! İKİ KAMPÜS ARASINDA ÜCRETSİZ SERVİS SBB ÜNİVERSİTELİLERİ KARŞILIYOR O ZANLILAR TUTUKLANDI! GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR! KADIOĞLU EMEKLİLİĞİNİ DOSTLARIYLA KUTLADI MOTOSİKLETLİ TİMLER GÖREVE BAŞLADI SAPANCA'DA DENETİMLER ARTTIRILDI

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara