KARAPÜRÇEK’E SGM MÜJDESİ


Başkan Toçoğlu, “Hedefimiz her ilçeye bir SGM kazandırmak. İnşallah altyapı çalışmalarının ardından Karapürçek’e de SGM kazandıracağız” derken; İl Başkanı Kılıç daha fazla çalışarak 2019 seçimlerinde başarıya ulaşacaklarını söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karapürçek’te AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti İlçe Başkanı Cemalettin Selim’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Toçoğlu, teşkilata yeni görevlerinde başarılar temenni ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Toçoğlu daha sonra teşkilat mensuplarıyla Karapürçek Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

İSTİŞARE TOPLANTISI
Programın açılış konuşmasını yapan Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, “Büyükşehir’den ve SASKİ’den bizleri dinlemek için gelen herkese teşekkür ediyoruz. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum” derken; AK Parti İlçe Başkanı Cemalettin Selim, “Büyükşehir’in hizmetlerini tanıtacak ve halkımızın isteklerinin belirleneceği toplantıda bir aradayız. İlçemizde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayacak bu toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

“ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”
Başkan Zeki Toçoğlu, “AK Parti Karapürçek teşkilatımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletmek ve teşkilat mensuplarımızla istişarede bulunmak için buradayız. Yerel yönetimler olarak pek çok çalışmayı hayata geçiriyoruz. Elbette eksikliklerimiz olabiliyor. Bu talep ve istekleri de sizlerle bir araya gelerek dinlemek istiyoruz. Hepimiz 2019’da gerçekleştireceğimiz seçimlerin öneminin farkındayız. Bir yandan şehrimizi yeni yatırımlarla buluşturmaya devam edecek bir yandan da seçimleri başarıyla tamamlamak için çok çalışacağız” dedi.

“HER İLÇEYE SGM”
Başkan Toçoğlu, “İlçemizin altyapı geleceği için 33 milyonluk bir yatırım gerçekleştiriyoruz. İçmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu çalışmalarımız devam ediyor. İlçemiz doğalgazla buluşuyor. Altyapıdaki işlemler tamamlandığında hemen üstyapıda gerekli adımları atacağız. İlçemizde kapsamlı asfalt çalışmaları gerçekleştirecek, pırıl pırıl bir Karapürçek ortaya çıkaracağız. Vatandaşlarımıza sosyal yaşam alanları kazandırıyoruz. SGM’ler bir bir tamamlanıyor. Hedefimiz her ilçeye bir SGM kazandırmak. İnşallah altyapı çalışmalarının ardından Karapürçek’e de SGM kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

“ALTYAPI VE ÜSTYAPI YATIRIMLARI”
Başkan Toçoğlu konuşmalarını şu şekilde sonlandırdı: “Bu yıl Karapürçek’te 2 milyonluk asfalt çalışması gerçekleştirdik. Uludere ve Kanlıçay isale hatlarını tamamladık. İleri teknolojilerle donatılmış Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisi’ni kısa süre önce hizmete aldık. Yatırımlarımız yine devam ediyor. Bizler hizmetinizdeyiz. İnşallah birlikte ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürecek, ilçemizin standartlarını daha da yükselteceğiz” diye konuştu.

“BAŞARIYLA TAMAMLAMALIYIZ”
AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Büyükşehir Belediyemizin ilçelerimizde gerçekleştirdiği toplantılara katılıyor, teşkilat mensuplarımızla bir araya geliyoruz. Önümüzde 2019 seçimleri var. Teşkilatlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Yerel yönetimlerimiz hizmetlerine devam ediyor. Mehmetçiğimiz Afrin’de operasyonlar gerçekleştiriyor. Rabbim askerlerimizi korusun. Sayın Cumhurbaşkanımız çetin bir mücadele veriyor. Emeğimizi daha da artırarak inşallah 2019 seçimlerinden alnımızın akıyla çıkarız. Bu memlekete yeniden hizmet etme onuruna erişiriz. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize, ülkemize ve milletimize hizmet sunmaya devam ederiz” dedi.

KATILANLAR
Toplantıda AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Cemalettin Selim, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Ali Oktar, SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, Büyükşehir ve SASKİ bürokratları, teşkilat mensupları ve mahalle temsilcileri yer aldı.

18 Şubat 2018 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahmin raporuna göre Sakarya yağışlı havanın etkisine girecek, hava sıcaklığı hissedilir derecede düşecek. Tahminlerde ayrıca fırtına uyarısı da yapıldı
METEOROLOJİDEN FIRTINA UYARISI! İKİ KAMPÜS ARASINDA ÜCRETSİZ SERVİS SBB ÜNİVERSİTELİLERİ KARŞILIYOR O ZANLILAR TUTUKLANDI! GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR! KADIOĞLU EMEKLİLİĞİNİ DOSTLARIYLA KUTLADI MOTOSİKLETLİ TİMLER GÖREVE BAŞLADI SAPANCA'DA DENETİMLER ARTTIRILDI

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara