YEDİRENK’TE BAŞKAN DEĞİŞTİ


Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği’nde başkanlık devir teslim töreni gerçekleşti.

Doç. Dr Mehmet Emin Altundemir, duygusal bir konuşma yaparak dernek çalışmalarına desteğinin her daim devam edeceğini belirtti. Yedirenk çalışma alanı itibariyle çok önemli bir görevi üstleniyor. Binlerce kilometre uzaktan gelen misafir öğrencilere mihmandarlık yapmanın verdiği hazzın yanı sıra tarihin de bize vermiş olduğu görevi yerine getirmiş oluyoruz. Bizlere de bu önemli vazifede hizmet etmek nasip oldu. Yeni başkanımıza da kolaylıklar diliyorum. Bu bayrağı daha ilerilere götüreceğine inanıyorum şeklinde konuştu.

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Cahit Öner, Sakarya Üniversitesinde okuyan yaklaşık 3500 misafir öğrencinin tamamına ulaşmayı hedefliyoruz. Uluslar arası öğrencilerimizin genel olarak yaşadıkları sıkıntıları biliyoruz ve kalıcı çözümüne yönelik adımlar atıyoruz. Paydaşlarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Kurulduğu günden bugüne Yedirenk büyük bir ivme kazanarak etki alanını genişletiyor. İnşallah bizlerde daha fazla uluslar arası öğrenciye ulaşarak, ekonomik, sosyal kültürel akademik anlamda katkımızı artıracağız dedi.

18 Şubat 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara