OKUMA YAZMA BİLMEYEN KALMAYACAK


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Emine Erdoğan’ın himayelerinde hayata geçirilen okuma yazma seferberliği Taraklı’da da başlatıldı.

Taraklı Ankara Caddesi’nde Taraklı Halk Eğitimi Merkezi tarafından kurulan stantta Taraklı Kaymakamı Cihat Koç’un öncülüğünde, okuma yazma bilmeyen tüm yetişkin vatandaşlara yönelik seferberlik başlatıldı.
Taraklı’da okuma yazma bilmeyen tüm vatandaşlara ulaşabilmeyi hedeflediklerini belirten Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, “Okuma yazma seferberliği kampanyasında başarılı olmak için büyük gayret göstereceğiz” dedi.
Okuma yazma seferberliği açılış programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, Jandarma Komutanı Levent Pırtıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Alaattin Koç, belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, okul müdürleri ve muhtarlar katıldı.

16 Şubat 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara