ERDEM UYGAN’A AKYAZI'DA YOĞUN İLGİ


Akyazı Belediyesi tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen ‘Her Yanlış Bir Doğru Getirir’ adlı konferans radyo ve televizyon programcısı Erdem Uygan’ın katılımıyla yapıldı.

Akyazı Belediyesi tarafından, öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak amacıyla üç seansta Akyazı Kılıçoğlu Düğün Salonunda gerçekleştirilen konferansa radyo ve televizyon programcısı Erdem Uygan konuşmacı olarak katıldı.
Yaklaşık bin 200 öğrencinin katılımıyla düzenlenen ‘Her Yanlış Bir Doğru Getirir’ adlı konferans samimi bir ortamda gerçekleşti. Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın da katılım sağladığı konferans öğrenciler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.
Konferans sonunda Başkan Akcan, konuşmacı Erdem Uygan’a teşekkür ederken, “Öğrencilerimizi motive eden böyle faydalı konferansları düzenlemeye devam edeceğiz. Çocuklarımızın eğitimini çok önemsiyoruz” dedi.

16 Şubat 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara