“CESURLAR HAREKETİYİZ”


İyi Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever Vatan sevgisiyle dolu olan herkesi partilerinde siyaset yapmaya çağırarak, “Biz cesurlar hareketiyiz. Bizde insan ayrımı yok” dedi

İL KONGRESİ
İyi Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever ve yönetim kurulu üyeleri Filiz Leblebici, Sevda Erus, Zeki Erbaş, Salih Eroğlu ve Aysel Çelikörs gazetemizi ziyaret etti. 4 Mart Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda il kongrelerini yapacaklarını söyleyen Atasever, “Genel başkanımız kongreye katılamayacak. Ancak Nisan veya Mayıs aylarında ilimizi ziyarete gelecek” dedi.

VATAN SEVGİSİ
Vatan sevgisiyle dolu olan herkesi partilerinde siyaset yapmaya çağıran Atasever, “Biz cesurlar hareketiyiz. Vatansever her vatandaşımızı partimize bekliyoruz. Zaten şu an partimizde geçmişte Doğru Yol ve Anavatan partilerinde hizmet etmiş, yine bir dönem AK Parti, CHP ve MHP gibi partilerde siyaset yapmış insanlar da var. Bizde insan ayrımı yok” ifadelerini kullandı.

16 Şubat 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara