AK ADAPAZARI GÜNEŞLER’DE BULUŞTU


AK Parti Adapazarı ilçe Teşkilatı Güneşler Merkez Mahallesi Danışma Toplantısı geniş bir katılım ile gerçekleşti

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 2019 seçimlerinin önemine değinerek "Ülkemizin 2023 öncesi gireceği son dönemeç olan 2019 seçimleri ülkemiz için bir dönüm noktasıdır. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı halkımıza anlatabilmeliyiz. Kapı kapı dolaşıp bunu inşallah gerçekleştireceğiz, insanların gönüllerine dokunacağız. Çünkü kardeşlerim Türkiye bu günlere kolay gelmedi, bu yüzden yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı herkese duyurmalıyız. Yerli üretimler ile yerli ve milli silahlar ile, yerli sanayi ile güçlenen ve daha da güçlenecek olan ülkemiz 2023 öncesi gireceği bu 2019 virajını inşallah en iyi şekilde dönecektir" dedi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE
Başkan Ak, "Türkiye güçlendikçe, eli güçlü oldukça içerde ki ve dışarıdaki düşmanlarımız delirdiler Türkiye’ye söz geçiremiyoruz, Orta doğudaki çıkarlarımızı kabul ettiremiyoruz. FETÖ belasını devreye soktular ama milletimiz ve liderimiz bu hainlere fırsat vermedi 15 Temmuzda gereken cevabı verdi ve her zaman da vermeye devam edecek. Çünkü bunların oyunları hep devam edecek, çünkü kardeşlerim Türkiye her geçen gün büyüyor, gelişiyor. Bizi durdurmak için hem içerideki hem dışarıdaki hainler her türlü oyunu deneyecekler ama Allah'ın izni ile bunlara fırsat vermedik vermeyeceğiz" dedi.

MUHALEFETE YÜKLENDİ
Konuşmasının devamında CHP'ye yüklenen Ak, "Ana muhalefet partisinin durumu içler acısı ve durumları her geçen gün daha kötüye gidiyor. Geçen yaptıkları kongre ile ne halde olduklarını bir kez daha gördük. 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' sözünden rahatsız olduğunu ifade eden, 'Türkiye ile İran savaşırsa İran’dan yana olurum' diyen insanları bir kez daha parti bünyesinden tuttuklarını üzülerek gördük. Ama milletimiz gereken cevabı bunlara 2019 seçimlerinde de verecektir. Derdi Türkiye olmayan, bu ülke için mücadele etmeyen insanları bu millet başa getirmeyecektir" diye konuştu.

AFRİN
Ak, "20 Ocak'tan bu yana Afrin'de kahraman ordumuz her türlü engel ile mücadelesini sürdürüyor, Allah'ın izni ile son terörist etkisiz hale getirilene kadar da devam edecek. Askerimiz orada ülkemize toprak kazandırmak için değil sınır güvenliğimizi sağlamak ve oradaki mazlumlara umut olmak için savaşıyor. Maalesef ana muhalefet bunlardan da habersiz bir şekilde açıklamalarını sürdürüyor. Afrin ve ülkemizin her köşesindeki yaralanmış olan gazilerimize Allahtan acil şifalar diliyor şehit olmuş askerlerimize Allahtan rahmet diliyor ailelerine ve sevenlerine sabır diliyorum.”
Ak, “11 Martta gerçekleştireceğimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’da katılacağı İl kongresine herkesi davet ediyorum” dedi.

BAŞKAN DİŞLİ
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Meclis üyesi Necdet Tömekçe belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Dişli, “Yapılacak yatırımların kalıcı olması için çalışıyoruz yapboz şeklinde yatırımlar yapmak istemiyoruz güneşlerde yapılacak olan kapalı Pazar yeri için de sona gelindiğini ufak tefek sorunlar kaldığını bunlarında giderilerek vatandaşların isteklerini karşılayacak şekilde Pazar yerini bitireceklerini dile getirdi yapılan 18 uygulamaları ve acılan yollarla güneşler mahallesinin gelişip büyümesi bizi ve sizleri memnun etmektedir, hizmet konusunda eksiklerimiz olabilir eğer eksiğimiz varsa bu bizim eksiğimizdir, bundan dolayı partiye küsmek tavır almak doğru değildir. 2018 Yılı içinde vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda yapacağımız çalışmalar ile 2019 seçimlerine güçlü bir şekilde hazırlanacağız. Ülkemizin geleceği için bir olacağız iri olacağız diri olacağız” dedi.
2019 seçimlerinin önemine değinen Dişli “Geleceğimiz için ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için önümüzde son engeli aşarak güçlü Türkiye’nin temellerini Hep birlikte atacağız Allah in izni halkımızın milli iradesi ile inşallah 2019 seçimlerinde de hedeflerimizin önündeki son engeli de aşacağız dedi. Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ise 17 Şubat saat 14.00'te gerçekleşecek olan Kadın Kolları 3. Olağan Kongresine tüm AK Parti ailesini davet ediyorum” dedi.
Toplantıya ilce başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dışlı ve meclis üyeleri İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Harun Doğrusever ve yönetimleri, mahalle sakinleri ve yöneticileri katılım sağladı.

16 Şubat 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da yetiştirilen 450 kilogramlık bal kabağı, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Kabak sahibi Fadıl Uzak yaptığı açıklamada, “Vatandaşlar tarafından büyüttüğüm kabak ilgi görüyor. Devamlı tarlaya gelip fotoğraflar çekiyorlar” dedi.
GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR! BİRLİKTELİĞİMİZ SAKARYA’YI GÜÇLÜ KILIYOR KARASU’YA YENİ YATIRIMLAR İKİ AYAĞI KESİLEN KEDİ TEDAVİ ALTINA ALINDI! OLASI FACİA ÖNLENDİ! SAPANCA’DA KORKUTAN KAZA! AŞIK OLDUĞU KADINI VURUP İNTİHAR ETTİ! “DERSİ ÖNEMSEYİN DERSTE KAYBOLMAYIN”

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA TEHLİKE ÇANLARI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara