BURSLULUK SINAVLARINA YOĞUN İLGİ


2018-2019 eğitim-öğretim yılı için şimdiden hazırlık yapan özel okullar, şubat ayı ve mart aylarında bursluluk sınavları yapıyor. Aileler bursluluk sınavlarına yoğun ilgi gösteriyor.

Sakarya’daki bazı okullarda geçen hafta sonu yapılan bursluluk sınavlarına öğrenciler ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Eğitim-öğretime bu yıl yeni açılan Bilnet Sakarya Okulları’nın 4, 5, 6 ve 7. sınıflar düzeyinde yapılan bursluluk sınavlarına bin 500 dolayında rekor sayıda öğrenci katıldı. Okul yönetimi bursluluk sınavına gösterilen yoğun talep nedeniyle velilerin sınav sırasında çocuklarını rahatça beklemeleri için okul bahçesinde büyük çadırlar kurarak, sıcak çay ikramında bulundu.
Sınav sonucuna göre başarılı olacak öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı tanıyacak olan Bilnet Sakarya Okulları, 30 yıllık Bilfen tecrübesini arkasına alarak, ‘Doğru Eğitim Doğru Gelecek’ sloganıyla hareket ederek, eğitim verdiği öğrencilerini; yaşadığımız dünyayla entegre olacak şekilde iyi bir insan, vatanına ve milletine faydalı iyi bir vatandaş olmasının yanında, dünya dili olan İngilizceyi en iyi şekilde öğrenerek birer dünya vatandaşı olmaları hedefiyle yetiştiriyor.

16 Şubat 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara