ÇOCUK AKADEMİSİ’NDE YENİ KULÜPLER


Serdivan Çocuk Akademisi’nde 2017 – 2018 yılı bahar dönemi kayıtları 15 Şubat Cuma günü başlıyor.

Çocuk Akademisi yeni dönemde; 9 yeni kulüple toplam 23 farklı branşta, 7-14 yaş arası öğrencilere kapılarını açıyor.

GELENEKSEL VE MODERN SANATLAR BİR ARADA 
Öğrenciler 13 hafta boyunca; İngilizce, renkli düşler, temel dini bilgiler, moda atölyesi, ebru, çini, hüsn-i hat, zeka oyunları, karikatür, sinema, ritim, yazı atölyesi, kilim dokuma ve neşeli bilimin yanı sıra yeni dönemde; resim, drama, gitar, işaret dili, Arapça, skills and speaking (beceri ve konuşma) seramik, minyatür ve güzel sanatlar liselerine hazırlık kulüplerinde eğitim alacak.

İLGİ VE YETENEKLERİNE GÖRE TERCİH EDEBİLECEKLER
Konuyla ilgili Serdivan Çocuk Akademisi’nden yapılan açıklamada; kayıtların tamamlanması ile birlikte eğitimlerin, Serdivan Çocuk Akademisi’nin belediye hizmet binası yanındaki kompleksinde 22 Şubat Perşembe günü başlayacağı ve 13 haftanın sonunda 20 Mayıs Pazar günü sona ereceği belirtildi.

Akademi yetkilileri, çalışmalar hakkında detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen velilerin öğrenciyle birlikte Serdivan Çocuk Akademisi’ne şahsen başvurmalarının yeterli olduğunu ifade etti.

15 Şubat 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara