STB’DEN ÜYELERİNE BİR HİZMET DAHA


Sakarya Ticaret Borsası (STB) ve Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. arasında, devlet desteği ve hibe proje danışmanlığı protokolü imzalandı.

Sakarya Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen protokol imza töreni Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emrihan Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Erkan ve Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Yılmaz ve Genel Sekreter Yasemin Arıkan’ın katılımıyla gerçekleşti.
İmzalanan protokol kapsamında Ticaret Borsası üyelerine hayvancılık, tarım ve diğer alanlarda devlet destekleri ve teşvikler gibi konularda sürekli bilgilendirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilecek.

PROJE ÇÖZÜM ORTAĞI
STB Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete imzalanan protokolle ilgili olarak; “Üyelerimizin hedeflerini geliştirmesi için devletimiz tarafından verilen teşvik ve destekler çok önem taşımaktadır. Ekonomide ciddi kaldıraç görevi gören bu türlü desteklerden üyelerimizin haberdar olması ve faydalanması son derece önemli. Biz de Proje Destek Ofisi alt markasıyla üyelerimize çıkan destekler hakkında bilgilendirmeler yapacağız. Projemizin hayırlı olmasını dilerken, proje çözüm ortağı Tome Yönetim danışmanlığı A.Ş.’ ye teşekkür ederim” dedi.

HAYIRLI OLSUN
Tome Yönetim Danışmanlığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emrihan Aydın imza töreninde yaptığı konuşmada Sakarya Ticaret Borsasının çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Şirketlerde bu türlü çalışmalar hakkında farkındalık yaratmanın önemine dikkat çeken Aydın, “Çalışmamızın özü Sakarya Ticaret Borsası’nın bir departmanı gibi çalışmaktır. Mesai saatleri içerisinde bize her daim ulaşabilecekler ve whatsapp, e-mail gibi diğer iletişim kanalları ile sürekli danışabilecekler. Çalışmamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

14 Şubat 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara