GEYVE’DEN 4 MADALYA


Kocaeli İller Arası Turnuvasına katılan Geyveli 13 sporcu komşudan 4 madalya ile döndü. 9 ilden 1300 civarında sporcu ile başlayan Kocaeli Karate Ligi Kocaeli Üniversitesi Spor Salonu’nda yapıldı.

Kocaeli Liginde boy gösteren Geyveli sporculardan Emirhan Uygun birinci, Ahmet Kaan Yalçın ikinci, Miraç Merve Keleş üçüncü, Miray Keleş üçüncü oldu.

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Seçkin Küçükseler, Yaşar Ordu yaptığı açıklamada “Az sporcu ile katılsak ta bu zorlu maçtan 4 madalya almamız az sayılır. Eksilerimizi gördük bir sonraki müsabakalara daha iyi hazırlanacağız.“ dedi.  Uğur Kobaş ayrıca yapığı açıklamada “Sakarya ligleri Türkiye ye örnek oldu. İstanbul ligi, Karadeniz ligi, Ankara ligi, Erzurum ligi, Kocaeli ligi, Trakya ligi, İç Anadolu ligi, Bursa ligi bizden esinlenerek yapılan ve başlayacak ligler. Demek ki iyi bir şeyler yapmışız. Liglerimiz için destekte bulunup her zaman yanımızda olan il müdürü Fatih Çelikel ve sponsorumuz Sakarya büyükşehir belediyesine çok teşekkür ederiz. Bu model liglerin başarılarında onlarında payı ve desteği büyük. Ayrıca ilçemizde branşımıza destek olan ilçe takımlarının arkasında olan Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Müdürleri Nurcan Tabakoğlu ve Mustafa Doğan’da teşekkür ederiz. Amacımız Minik ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası“ dedi.

14 Şubat 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara